ART / Lithographs / Giclée 13955616
nr 1395 5616
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. "Fröken". Signed, numbered 10/100, unframed, 37x28 cm,
Gicléetryck, "Fröken". Signerad, numrerad 10/100, oramat löst blad, 37x28 cm
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
Monday May 3 2021
at 20:35:16