MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9614008
*
nr 961 4008
Karmstolar
1 par, Nico Kralj, "Rex", Formgivna 1951
Kondition: Fällbara
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:36:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 19:11:09
1
1.000 kr
11/5 20:17:29
2
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar nico kralj stol stolar
-
6680 Clubfåtölj
läder, med pärlspik, löstagbar sits i plysch. Bred..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:25
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:09
-
6169 Fåtölj
+ fotpall, med sidobord, "Consul" Läder
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:04
-
6031 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Sverige. "Kurv..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:05
-
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:50
-
6071 Fåtöljer
ett par
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:58
*
Karmstolar
Kondition: Fällbara
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4008
Karmstolar
1 par, Nico Kralj, "Rex", Formgivna 1951
Kondition: Fällbara
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/4 19:11:09 | 1 | 1.000 kr |
| 11/5 20:17:29 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar nico kralj stol stolar
-
6680 Clubfåtölj
läder, med pärlspik, löstagbar sits i plysch. Bred..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:25 -
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:09 -
6169 Fåtölj
+ fotpall, med sidobord, "Consul" Läder
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:04
-
6031 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Sverige. "Kurv..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:05 -
6060 Fåtöljer
3 st
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:50 -
6071 Fåtöljer
ett par
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:58



