KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7462140

nr 746 2140

Etsning

Erik Olsson Sanda, 8/25, signerad, 25x16

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 mars 2012
kl 19:36:13