KONST / Litografier / Färglitografi 17526728
nr 1752 6728
Isaac Grünewald
(1889-1946), Sverige
"På stranden". Färglitografi, bildmått: 34x44 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm. Signerad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 12 januari 2026
kl 20:19:07
1.500 kr
1.600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Isaac Grünewald
Läs mer om Isaac Grünewald