KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Silkscreen 17412035
nr 1741 2035
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Silkscreen, "Cello II". Signerad, numrerad 41/100, daterad -88. Bildmått: 73x60 cm, yttermått inklusive ram: 92x79 cm
Peter Åström, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:59:57
17 nov