BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 5831653

nr 583 1653

Ljusstake

Zink/alabaster, höjd: 39

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 maj 2009
kl 19:01:41