KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17119009
nr 1711 9009
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, ”Husen”. Signerad, numrerad 55/100. Gicléetryck, bildmått: 28x38 cm. Yttermått inklusive ram: 30x43 cm, oramat löst blad
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:41:54
27/6 21:50:50