ART / Lithographs / Litograph in colors 10446265
nr 1044 6265
Anders Hultman (b. 1945), 133/290, subject: 26x29,
LITOGRAPH IN COLORS, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 133/290, motivet: 26x29 cm
1000
SEK 500
Monday June 20 2016
at 18:37:39
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr