UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 7347105
nr 734 7105
Fickur
2 st, modell äldre, Bla silver
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 januari 2012
kl 19:23:24
100 kr
150 kr
200 kr