KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckningar 7473383

nr 747 3383

Kolteckningar

Conny Burman, Monogramssignerade CB, Sjölandskap, motivets mått: 12x16

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 mars 2012
kl 17:44:41

18/3 21:06:13 1      Vinnande bud