GLASS & CERAMICS / Ceramics / Inkpot 8321192
nr 832 1192
INKPOT
China, 18th century, height: 5 cm, 5, två med mindre mynningsnagg,
Kina, 1700-tal, höjd: 5 cm, 5, två med mindre mynningsnagg
800
SEK 500
Monday June 3 2013
at 19:13:19
30/5 23:26:35