GLASS & CERAMICS / Ceramics / Inkpot 8321192

nr 832 1192

INKPOT

China, 18th century, height: 5 cm, 5, två med mindre mynningsnagg,

Kina, 1700-tal, höjd: 5 cm, 5, två med mindre mynningsnagg

800

SEK 500

Monday June 3 2013
at 19:13:19

30/5 23:26:35 1      Vinnande bud