KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 11096198
nr 1109 6198
Sidenmålningar
6 st, Kina, 16x23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 maj 2017
kl 19:17:24
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr