KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188115

nr 1718 8115

Ivan Bergdahl

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Signerad, Maskinistbostaden. Olja på duk, 58x65, rym; 63x70 cm, yttermått inklusive ram:

Ivan Bergdahl, svensk målare född 1929.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 19:07:28

19/8 19:56:53 1      Vinnande bud

Ivan Bergdahl

Läs mer om Ivan Bergdahl