KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9816047

nr 981 6047

Blandteknik

Kina, 1800-tal, 92x22

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 21 september 2015
kl 20:14:30