KONST / Litografier / Färglitografi 15306235
nr 1530 6235
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
Ej signerad eller numrerad. Färglitografi, bildmått: 30x48 cm, yttermått inklusive ram: 44x61 cm
Kondition: möjligen ur Derrier le Miroir, vikmärke
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:43:37
27/3 19:37:53
Georges Braque
Läs mer om Georges Braque