KONST / Litografier / Färglitografi 17454441

nr 1745 4441

Färglitografi

Jette Ranning. Signerad, numrerad 37/100, komposition. Färglitografi, bildmått: 34x50 cm, yttermått inklusive ram: 50x65

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:32:22

27/11 23:40:40 1      Vinnande bud