ART / Oil paintings / Oil painting 12866366

nr 1286 6366

OIL PAINTING

Ernst Fischer. Signed. Oil on panel, 28x38, 5cm,

Ernst Fischer. Signerad. Olja på pannå, 28x38,5cm

Monday November 4 2019
at 20:59:08