ART / Lithographs / Litograph in colors 9557572
nr 955 7572
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Axel Olson (1899-1986), Varv, sheet: 38 x 45, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Axel Olson (1899-1986), Varv, bladets mått: 38 x 45
Condition: löst blad
Axel Olson, Swedish painter, born 1899, dead 1986.
600
SEK 300
Monday April 20 2015
at 20:45:22
19/4 16:09:32