KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763571
nr 1576 3571
Birger Birger-Ericson
(1904-1994), Sverige
Oljemålning, "Susanna i badet". Signerad oramad. Olja på pannå, 24x35 cm
Birger Birger-Ericson, född 1904, död 1994, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:32:23
4/11 08:31:05
Birger Birger-Ericson
Läs mer om Birger Birger-Ericson