KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11007339
nr 1100 7339
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), signerad, 47x45
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 april 2017
kl 19:05:50
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold