KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11007339

nr 1100 7339

Hans Arnold

(1925-2010), Sverige

Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), signerad, 47x45

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 3 april 2017
kl 19:05:50

Hans Arnold

Läs mer om Hans Arnold