KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16926156
nr 1692 6156
Oidentifierad konstnär. Signerad, rysk konstnär. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 68x82 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:41:07
6/4 02:56:52
300 kr
7/4 20:26:18