KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15495168
nr 1549 5168
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Ej signerad, blandteknik, pannå, yttermått inklusive ram: 17x17 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:14:18
18/6 15:18:13