GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fruktfat + sockerskål + cremekopp 8516700
nr 851 6700
Fruktfat + sockerskål + cremekopp
3 delar, Rosenthal & Herend
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:32:37
100 kr
150 kr
250 kr