ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawings 11687100
nr 1168 7100
DRAWINGS
12 pieces, 19th century, Sweden, including a Johan Fredrik Julin, Proveniens: Greve Guiseppe Bramer de Saint Simon (död 1873), tysk ambassadör i Florens,
12 st. 1800-tal, Sverige, bland annat a Johan Fredrik Julin, Proveniens: Greve Guiseppe Bramer de Saint Simon (död 1873), tysk ambassadör i Florens
600
SEK 300
Monday Mars 12 2018
at 18:39:32
12/3 18:34:32