FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 6947565

nr 694 7565

CHAIRS

one pair, 19th century, birch wood, wear.

1 par, 1800-tal, björk

Condition: slitage

SEK 150

Monday April 25 2011
at 17:54:46

25/4 10:21:23 1      100 kr
25/4 13:04:31 2      Vinnande bud