BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 8715677
nr 871 5677
Bordslampa
skulptural, glaskupa
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 januari 2014
kl 19:39:03
100 kr
150 kr
200 kr
700 kr
300 kr
400 kr
500 kr
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
6