Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Litografi 8952164



*

nr 895 2164


Litografi

Efter Picasso, bladets mått: 36x45


Kondition: oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 19 maj 2014
kl 19:44:20


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/5 21:53:43 1      Vinnande bud
19/5 16:47:00 2      150 kr



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier pablo picasso picasso
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:13
  • 7045 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:05
  • 7044 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:16




Ladda ner broschyr