MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 11843379
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj hål i tyget karmstol karmstolar patricia urquiola ryggbricka i skinn skador slitage stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:06
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:59
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:59
-
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:04
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj hål i tyget karmstol karmstolar patricia urquiola ryggbricka i skinn skador slitage stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:14 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:06 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:59
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:59 -
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:04