KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327010

nr 1632 7010

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 73x128 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 juli 2024
kl 20:57:00

13/7 08:23:48 1      Vinnande bud
15/7 20:46:24 1      justering av budtak

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano