KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406074

nr 1640 6074

Kaj Piehl

(1921-2000), Sverige

Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på duk, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 36x43 cm

Kaj Piehl, svensk målare och tecknare född 1921, död 2000.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 september 2024
kl 20:37:37

2/9 17:11:54 1      Vinnande bud

Kaj Piehl

Läs mer om Kaj Piehl