KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9546098

nr 954 6098

Pastell

Ture Schaar, kvinna med luta, signerad, motivet: 41x31

måndag 13 april 2015
kl 19:18:15