GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 16873311

nr 1687 3311

Tallrikar

ett par, Famille Rose, Kina. Diameter: 22,5 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 17 mars 2025
kl 18:31:17