MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7574222

nr 757 4222

Byrå

1800-tal, längd: 93, djup: 47, höjd: 91

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 7 maj 2012
kl 18:47:58