BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 11018036
nr 1101 8036
Ljuskrona
Gustaviansk stil, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 april 2017
kl 18:35:06
10/4 17:13:37
Den Gustavianska stilen