KONST / Litografier / Färglitografi 16993159
nr 1699 3159
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
"Vår i Bullerbyn" Signerad, numrerad 119/310. Färglitografi, bildmått: 35x44 cm, yttermått inklusive ram: 49x65 cm
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 5 maj 2025
kl 18:21:19
3.000 kr
3.200 kr