ART / Lithographs / Art portfolio 8102005
nr 810 2005
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
6 parts, Olle Bonnier + Lennart Aschenbrenner + Brita Molin + Helmtrud Nyström + Kjell Strandqvist (b. 1944), HC-upplaga, signed, sheet: 50x70,
ART PORTFOLIO (F), 6 st, Olle Bonnier + Lennart Aschenbrenner + Brita Molin + Helmtrud Nyström + Kjell Strandqvist (f. 1944) + Madeleine Pyk (f. 1934), HC-upplaga, signerade, bladets mått: 50x70
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
2200
SEK 2200
Monday February 25 2013
at 19:42:14
1.800 kr
1.500 kr
2.000 kr
- Thema-auction