KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 14424064
nr 1442 4064
Grafiskt blad
Stockholmia. Bildmått: 30x94, yttermått inklusive ram: 52x123 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:39:32
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr