ART / Oil paintings / Oil painting 13253373

nr 1325 3373

OIL PAINTING

Humberto Couet. Signed. Oil on panel, 15x20cm,

Humberto Couet. Signerad. Olja på pannå, 15x20cm

800

SEK 350

Monday May 11 2020
at 20:18:41

11/5 19:48:11 1      300 kr
11/5 20:10:21 2      Vinnande bud