ART / Lithographs / Litograph 7931150
nr 793 1150
LITOGRAPH (F)
unidentified artist, 209/215, subject size: 45x53,
Oidentifierad konstnär, 209/215, motivets mått: 45x53
300
SEK 100
Monday November 26 2012
at 19:59:17
24/11 21:12:23