KONST / Litografier / Färglitografi 13207239
*
nr 1320 7239
Laris Strunke
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 29x77 cm
Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 april 2020
kl 20:25:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/4 07:12:30
1
500 kr
17/4 12:06:07
2
600 kr
20/4 18:19:33
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik laris strunke litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige épreuve d’artiste
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Laris Strunke
Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .
nr 1320 7239
Laris Strunke
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 29x77 cm
Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 april 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/4 07:12:30 | 1 | 500 kr |
| 17/4 12:06:07 | 2 | 600 kr |
| 20/4 18:19:33 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik laris strunke litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige épreuve d’artiste
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



