KONST / Litografier / Färglitografi 17298263
nr 1729 8263
Kid Kumlin
(1934-2020), Sverige
3 st, PT upplaga. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 35x40,45x40,31x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 19:41:56
6/10 17:53:28
Kid Kumlin
Läs mer om Kid Kumlin