KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491454

nr 1349 1454

Folke Karlsson

(1907-1984), Sverige

Blandteknik, Signerad, i trädgården, 22x16 cm

Folke Karlsson, svensk målare och tecknare född 1907, död 1984.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:41:31

27/9 08:52:33 1      Vinnande bud

Folke Karlsson

Läs mer om Folke Karlsson