GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vases 10627338
nr 1062 7338
VASES
4 pcs, China, height: 22-26, wear, damages, repaired.
4 st, Kina, höjd: 22-26
Condition: slitage, skador, lagad
SEK 100
Monday October 17 2016
at 18:57:21
17/10 16:20:24