KONST / Litografier / Litografi 14929358
nr 1492 9358
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad pt, -92, Rådjur. Bildmått: 50x39 cm, yttermått inklusive ram: 68x57 cm
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
måndag 26 september 2022
kl 19:25:02