ART / Lithographs / Litograph 7335467
nr 733 5467
LITOGRAPH (F)
Per Adalbert, FAVIII IX, sign. Adalbert, subject size: 74x54,
Per Adalbert, FAVIII IX, sign. Adalbert, motivets mått: 74x54
700
SEK 300
Monday January 9 2012
at 19:44:29
9/1 17:56:30
Signe Persson-Melin (f. 1925)