KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8331322
nr 833 1322
Sent 1800-tal, Skogsväg, osignerad, 30 x 38
Kondition: färgbortfall, slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2013
kl 20:28:33
400 kr
400 kr
450 kr