GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 5646536
nr 564 6536
Tallrikar
Ett par, 1700-tal, Kina, Dia23
Kondition: nagg
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 februari 2009
kl 18:48:20
250 kr
200 kr
350 kr
400 kr
Tallrikar
Kondition: nagg
nr 564 6536
Tallrikar
Kondition: nagg
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 450 kr |
måndag 2 februari 2009 |