KONST / Litografier / Färglitografi 14257298
*
nr 1425 7298
Färglitografi
Efter Georges Braque, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 91x63, yttermått inklusive ram: 104x75 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 oktober 2021
kl 18:53:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/10 21:48:37
1
600 kr
18/10 11:33:08
2
1.000 kr
18/10 11:39:13
1
900 kr
18/10 11:39:13
2
1.000 kr (Budbetjänt)
18/10 16:39:52
3
1.300 kr
18/10 16:45:31
2
1.300 kr
18/10 16:45:31
3
1.300 kr (Budbetjänt)
18/10 16:49:49
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi georges braque grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1425 7298
Färglitografi
Efter Georges Braque, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 91x63, yttermått inklusive ram: 104x75 cm
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 oktober 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/10 21:48:37 | 1 | 600 kr |
| 18/10 11:33:08 | 2 | 1.000 kr |
| 18/10 11:39:13 | 1 | 900 kr |
| 18/10 11:39:13 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 18/10 16:39:52 | 3 | 1.300 kr |
| 18/10 16:45:31 | 2 | 1.300 kr |
| 18/10 16:45:31 | 3 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
| 18/10 16:49:49 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi georges braque grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



