MÖBLER / Bord / Soffbord 9489425
nr 948 9425
Soffbord
Efter Ico Parisi, Slutarp, 1950-tal, benställning i svärtat trä, mässingsskruvar. Längd: 135, djup: 55 cm, höjd: 57 cm. fanér
Kondition: Slitage, skador i ytbehandling och fanér
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 mars 2015
kl 18:34:13
500 kr
700 kr