KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15418090
nr 1541 8090
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålningar, 2 sr, Olja på pannå, Yttermått inklusive ram: 51x59 ca. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:12:47
20/5 12:12:46
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt